`

 

 

Baza turystyczna Dom nad Jeziorem


  1. Dane kontaktowe  

Dom nad Jeziorem
Dom nad Jeziorem
 

Ulica: Silnowo 65
 

Kod Pocztowy: 78-446
 

Miasto: Silnowo

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.domnadjeziorem.pl

 

Osoba Kontaktowa: Leszek Olszewski
 

Tel.: 94 375 22 74
 

Tel. kom.: 785 187 467, 601 412 856
 

Fax: 94 375 22 74

  2. Opis  

 

Oferujemy Państwu pobyt w komfortowym „Domu nad jeziorem”, obiekcie położonym na 2.5ha. zalesionym terenie w miejscowości Silnowo nad jeziorem Pile – Pojezierze Drawskie.

 

Dodatkowe informacje:

Za jakość oferowanych usług oraz standard obiektu "Dom nad jeziorem" zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego usługodawcę w branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim.

Zdrowe i grzybne lasy, piękne i czyste jeziora, wspaniałe powietrze, oraz cisza i spokój - wszystko dzięki temu, że w okolicy nie ma żadnego przemysłu to chyba wystarczająco dużo, aby skusić się i odwiedzić ten malowniczy zakątek Polski.

Są tu wspaniałe warunki, aby odpocząć, zregenerować siły, odreagować stresy i problemy dzisiejszych czasów.

Zapraszamy przez cały rok na krótszy lub dłuższy pobyt w naszym domu, w kameralnej i ciepłej atmosferze (weekend lub wczasy rodzinne), zarówno indywidualnych gości jak również firmy, które mogą zorganizować u nas szkolenia lub spotkania integracyjne dla swoich pracowników - maks. dla 72 osób (możemy przyjąć grupy do 100 osób rezerwując dodatkowe noclegi w pobliskich obiektach turystycznych), a także Pary Młode, które mogą zorganizować wesele w pięknej okolicy wśród natury.

Preferujemy w oparciu o własną bazę sportowo – rekreacyjną aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej i czystej przyrody, komfortowe warunki pobytu, oraz domowe - smaczne i zdrowe jedzenie (szwedzki stół).

W trosce o Państwa zdrowie zachęcamy do korzystania z odnowy biologicznej: sauny fińskiej, jacuzzi, sauny na podczerwień – infrared oraz siłowni a także z odkrytego basenu pływackiego z podgrzewaną wodą w sezonie letnim (tj. od maja do września).

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 520931