`

 

 

Baza turystyczna Atrakcje Na lądzie Arena


  1. Dane kontaktowe  

Arena
Arena
 

Ulica: Sikorskiego 9
 

Kod Pocztowy: 64-920
 

Miasto: Piła

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.arenaart.pl

 

Osoba Kontaktowa: Krzysztof Nowak
Arena
 

Tel.: 673511515
 

Tel. kom.: 505004354
 

  2. Opis  

 

Degustacja Whisky

 

Dodatkowe informacje: Wieczór Szkocki jest to wyjątkowa okazja aby z Ambasadorem marki Johny Walker udać się w barwną i dostarczającą niezapomnianych wrażeń podróż poprzez historię oraz aromaty i smaki wybranych gatunków whisky, która przeniesie Was prosto do Szkocji i odsłoni największy sekret ich narodowego skarbu.

Podczas takiego Wieczoru każdy uczestnik otrzymuje pięć kieliszków do degustacji wykwintnych słodowych i zbożowych gatunków whisky, które tworzą unikatową kompozycję smaków oraz aromatów Johnnie Walkera. Wieczór szkocki to niezapomniane przeżycie dla grupy przyjaciół, pracowników firmy, niezwykle miłe uhonorowanie kontrahentów.

Ambasadorzy marki Johnnie Walker to ludzie, których pasją jest świat Whisky. Znają wszystkie jego sekrety, a podczas wieczorów szkockich oprowadzą Państwa po smakach i doznaniach zarezerwowanych dotychczas tylko dla wtajemniczonych.

Program

Krótka historia whisky. Opowieść o rodzinie Walkerów. Jak powstaje whisky? Degustacja najbardziej charakterystycznych słodowych i zbożowych gatunków whisky wchodzących w skład Johnnie Walker Black Label, w ramach czterech podstawowych grup smakowych. Szkocki toast „Slainte bhaa”. Quiz na temat whisky Johnny Walker, w którym nagrodą jest butelka Johnnie Walker Black Label o pojemności 0,5 litra

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 479229