`

 

 

Baza turystyczna Atrakcje Na lądzie Arena


  1. Dane kontaktowe  

Arena
Arena
 

Ulica: Sikorskiego 9
 

Kod Pocztowy: 64-920
 

Miasto: Piła

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.arenaart.pl

 

Osoba Kontaktowa: Krzysztof Nowak
Arena
 

Tel.: 673511515
 

Tel. kom.: 505004354
 

  2. Opis  

 

Paintball

 

Dodatkowe informacje: Paintball to zabawa dla wszystkich niezależnie od wieku, płci czy wykształcenia. To rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla, wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej.

Paintball jest skutecznym sposobem na odreagowanie i pozbycie się nadmiaru agresji. To sport, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równych prawach. Wielkość mięśni oraz siła nie jest tu tak ważna jak ambicja i determinacja. Podczas gry w paintball liczy się szybkość logicznego myślenia oraz podejmowania decyzji, a także dobra, sportowa współpraca zespołu.

Różne scenariusze np.:
Bitwa – standardowa walka dwóch drużyn. Uwalnianie VIP-a – grupa ma za zadanie odszukać i uwolnić z rąk porywaczy swojego szefa, (zwierzchnika, dyrektora). Snajperzy – zespół ma za zadanie przejść z punktu A do punktu B oznaczonych na mapie likwidując napotkanych po drodze snajperów

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 479210