Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Sale konferencyjne - + | Borne Sulinowo NOCLEGI

`

 

Baza turystyczna Sale konferencyjne +


  1. Dane kontaktowe  

+
+
 

Ulica: +
 

Kod Pocztowy: +
 

Miasto: +

 
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
 
 
 

  2. Opis  

 

położony w parkowej części miasta w sosnowym lesie. Zapraszamy wszystkich którzy chcą odpocząć od zgiełku i codziennego pędu.

 

Dodatkowe informacje: Pokoje 2,4 osobowe (możliwość dostawek dla dzieci). Wszystkie pokoje z łazienkami. Do dyspozycji gości osobna kuchnia na poddaszu z możliwością samodzielnego przygotowania posiłków i jadalnia ze stołem na kilka do kilkunastu osób. Można korzystać z grilla, a nawet rozpalić ognisko, posiadamy również kilkanaście własnych rowerów. Spokojna zaciszna okolica, wyśmienita do odpoczynku i spacerów.

Sala konferencyjna.Posiadamy salę przeznaczoną do szkoleń i spotkań (mini konferencji) w której swobodnie można przeprowadzić szkolenie dla około 30 osób lub spotkanie imprezę dla około 50 osób. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z zaplecza kuchennego (obok sali) do przygotowania cateringu. Projektory, urządzenia biurowe (drukarki, ksero i inne sprzęty) oraz dostępne dla wszystkich połączenie z internetem Wifi ułatwią przeprowadzenie spotkania i komfort przygotowania materiałów szkoleniowych na miejscu. Zapraszamy.

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
We have 10 guests online
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Members : 107
Content : 51
Web Links : 6
Content View Hits : 315425