`

 

 

Baza turystyczna Gastronomia Arena


  1. Dane kontaktowe  

Arena
Arena
 

Ulica: Sikorskiego 9
 

Kod Pocztowy: 64-920
 

Miasto: Piła

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.arenaart.pl

 

Osoba Kontaktowa: Krzysztof Nowak
Arena
 

Tel.: 673511515
 

Tel. kom.: 505004354
 

  2. Opis  

 

Biesiada w stylu Octoberfest

 

Dodatkowe informacje:

Wspaniałe ludowe przebrania, typowo bawarski klimat, piękne kobiety i tradycyjny kufel smakowitego szlachetnego piwa wraz z preclami i kiełbasą gwarantują niezapomniane przeżycia.
Oktoberfest to wielka wspólna zabawa w bawarskim stylu, pełna śmiechu, śpiewu i dobrego humoru gdzie biesiaduje się przy długich drewnianych stołach i ławach. Po symbolicznym odkorkowaniu beczki piwa rodem z OKTOBERFEST gospodarz rozpoczyna oficjalnie święto okrzykiem: Ozapf ist, Angezapft ist! Standardowe są również zakłady, ile razy trzeba będzie uderzyć w beczkę, aby wypadł szpunt. Kiedy już piwo popłynie z beczki pojawiają się ubrane z bawarska kelnerki z dużymi dekoltami i podają piwo pozostałym uczestnikom festynu.

Nie zabraknie również tradycyjnych zabaw i konkursów takich jak: drwale na start, jodłowanie, slalom z beczką piwa, strzelanie do tarczy Oktoberfest i wiele innych.
Do piwa konieczne jest małe co nieco! Obowiązkowo należy spróbować kilku bawarskich specjałów rodem z Octoberfest: golonki, białe serdelki "Weisswurst", słone precle i wiele innych.

Przez cały czas zachęcać będziemy do wspólnej zabawy przy tradycyjnej bawarskiej muzyce. Do wyboru muzyka mechaniczna lub zespól na żywo – w ofercie najlepsze zespoły grające muzykę bawarską w stylu Octoberfest.

Całą imprezę poprowadzi w iście bawarskim stroju nasz niezastąpiony Octoberansjer.

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


Majówka w stylu „Octoberfest”.

Borne Sulinowo - ul. Spacerowa 3-5, pod parkiem Linowym

2 maja - 12:00 – 22:00

WSTĘP WOLNY

Wspaniałe ludowe przebrania, typowo bawarski klimat, piękne kobiety i tradycyjny kufel smakowitego piwa wraz z preclami i kiełbasą gwarantują niezapomniane przeżycia.

Nasz Oktoberfest to wielka wspólna zabawa w bawarskim stylu, pełna śmiechu, śpiewu i dobrego humoru.

 Nie zabraknie również tradycyjnych zabaw i konkursów takich jak:·         konkurs na najbardziej okazały piwny brzuszek, ·         slalom z beczką piwa, ·         taniec z kuflami, ·         konkurs wiedzy o piwie, ·        konkurs strzelectwa do tarczy Oktoberfest,·         konkurs jodłowania,·         i wiele innych.Do piwa konieczne jest małe co nieco! Obowiązkowo należy spróbować bawarskie specjalności:

·         golonki,

·         pieczeń wieprzową w piwie,

·         słone precle,

·         i wiele innych

Przez cały czas zachęcać będziemy do wspólnej zabawy przy muzyce w klimacie imprezy. Również na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, suchy basen z piłeczkami, trampolina, wata cukrowa, popcorn.
 

   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 479271