`

 

 

Baza turystyczna Gościeniec Borne Sulinowo - NOCLEGI - Śniadania - Obiady - Kolacje


  1. Dane kontaktowe  

Gościeniec Borne Sulinowo - NOCLEGI - Śniadania - Obiady - Kolacje
Gościeniec Borne Sulinowo - NOCLEGI - Śniadania - Obiady - Kolacje
 

Ulica: Spacerowa 3
 

Kod Pocztowy: 78-449
 

Miasto: Borne Sulinowo

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://borne-sulinowo.com

 

Osoba Kontaktowa: Zbigniew
 

Tel.: 94 37 33 288
 

Tel. kom.: 606 302 117
 

Fax: 94 37 33 833

  2. Opis  

 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ POKOI

 

Dodatkowe informacje: Położony jest w sosnowym lesie, blisko jeziora, na terenie umocnień wojskowych wału pomorskiego. Urządzony w klimacie minionej epoki. Wystrój nawiązuje do historii militarnej Rosji. Posiadamy bogatą kolekcję umundurowania i materiałów propagandowych z tamtych dni służących szkoleniu żołnierzy.

Naszym gościom umożliwiamy sfotografowanie się w mundurze Kozaka Dońskiego lub Generała Polowego Armii Radzieckiej.
Polecamy kwatery oficerskie dwu pokojowe z łazienką, typu duży pokój dla oficera i mały pokój dla adiutanta. Jest możliwość dzielenia kwater na pojedyncze pokoje. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, telefon i bezprzewodowy internet. Doskonałe miejsce dla aktywnie wypoczywających o każdej porze roku.
- Zachęcamy do wypraw pieszych i rowerowych z GPS po bunkrach.
- Zapraszamy zmotoryzowanych na wyprawy Off Road 4x4
- Organizujemy obozy szkoleniowe Krav Maga i na Licencję Pilota Samolotów Lekkich.
- W naszej ofercie znajdziecie Pobyt Rehabilitacyjno Kondycyjny jak również Obóz
ASG i Paitball
Naszą atrakcją jest obszar 24.000 ha usiany fortyfikacjami wojskowymi, 50 jezior i czyste rzeki z niepowtarzalnymi szlakami kajakowymi.
- Organizujemy Spływy Kajakowe latem i Wyprawy na Nartach Biegowych zimą
- Wiodącym produktem turystycznym sprzedawanym przez nas jest : Military Show- pozorowane manewry na wojskowym poligonie z użyciem Skota i Radzieckiego pojazdu transportowego.
Posiadamy 30 miejsc noclegowych własnych + 150 miejsc w dwóch sąsiednich pensjonatach = 180 miejsc

CENNIK:

- pokój 1-osobowy 80 zł

- pokój 2-osobowy 100 zł

- pokój 2-osobowy Lux 120 zł

- pokój 3-osobowy 140 zł

- kwatera oficerska 2 pokojowa dla 4 osób 200 zł

- kwatera oficerska 3 pokojowa dla 6 osób 270 zł

 

 WCZASY RODZINNE - jak zaplanować wakacje z dziećmi w wieku 12-18 lat ?

 

Nasza propozycja :

 • wybierając naszą ofertę macie Państwo możliwość oddać dzieci pod opiekę wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej która zapewni atrakcje i przejmie nadzór nad dziećmi.

 • proponujemy dla Waszych dzieci trzy formy aktywnego wypoczynku

 

Obozy ASG
Okolica Bornego Sulinowa, z mnogością byłych obiektów wojskowych oraz znakomitymi terenami leśnymi, jest miejscem doskonałym do przeprowadzania obozów o charakterze militarnym. Podczas obozu uczestnicy przejdą pod okiem instruktorów szkolenie w tematyce: survival, orienteering, zielona taktyka, czarna taktyka, GPS i łączność. Zgłębimy zagadnienia pirotechniczne i odbędziemy szkolenie snajperskie. Nie zabraknie również jazd pojazdami militarnymi. Dużą część czasu trwania obozu poświęcimy na gry scenariuszowe, z czego jedna będzie kilkudniowa, stąd niezbędne jest posiadanie przez uczestników karimaty, śpiwora, menażki i drobnego sprzętu biwakowego. Uczestnik powinien posiadać również własną replikę
ASG. Amunicję w wystarczającej ilości, środki pirotechniczne, do kamuflażu oraz do konserwacji replik dostarczą organizatorzy. Dla chętnych, istnieje możliwość wypożyczenia repliki ASG (AK47, M15, M16, M4, karabin snajperski lub inne) na czas trwania obozu. Koszt wypożyczenia 100 - 150 zł/szt. na cały obóz. Prosimy o nie przywożenie własnej amunicji i środków pirotechnicznych. Konieczna zgoda rodziców, regulamin obozu i oświadczenie dostępne jest w biurach.


Obóz kajakowo - rowerowy
Trasy rowerowe oraz odcinki spływu są ułożone tak, aby zapewnić komfort uczestnikom. Pokonanie standardowego odcinka dziennego zajmuje zwykle około 4 - 5 godzin. Nasza propozycję adresujemy do młodych ludzi, chcących zwiedzić na rowerze i z wiosłem w dłoniach przepiękne tereny. Przewidywanych jest kilka całodniowych wycieczek rowerowych, podczas których można będzie zobaczyć m.in.: jedno z największych w Europie wrzosowisk, supertajną radziecką bazę wyrzutni rakiet , "wymarłe miasto" Kłomino. Podczas spływu grupa przepłynie szlakiem Piławy - największego dopływu Gwdy. Spływ rozpocznie się z jeziora Pile, skąd przez wiele mniejszych jezior, dopłynie do Nadarzyc, a przy odpowiednich warunkach atmosferycznych oraz stanie psychofizycznym uczestników, aż do Szwecji. Na przebycie tej części szlaku Piławy potrzeba 3 - 4 dni. Szlak można zaliczyć do bardzo malowniczych i ciekawych krajoznawczo. Jego niewątpliwą atrakcją są elementy niemieckiej żelbetonowej linii obronnej, zwanej Wałem Pomorskim. W czasie trwania spływu grupa otrzyma prowiant, a każda noc spędzana będzie w wygodnym łóżku hotelowego pokoju.


Obóz paintballowy z elementami survivalu
Obozy mają charakter rekreacyjno-treningowy, w dziedzinach niedostępnych nigdzie indziej.
Instruktorzy poprowadzą szkolenie i zawody paintballowe (z wieloma scenariuszami) - trzy razy podczas trwania obozu, zajęcia strzeleckie: łucznicze i z broni pneumatycznej, zajęcia linowe i wędrówki po parku linowym, biegi na orientację, całodzienny marsz z elementami survivalu i musztry wojskowej, nocne podchody, zaawansowane gry terenowe "czytanie mapy", nauka posługiwania się busolą, rysowanie map i planów ,sygnalizacja i komunikowanie się w terenie.


Program wspólny dla wszystkich obozów:
Po intensywnym szkoleniu nie zabraknie czasu na plażowanie nad jeziorem. Ponadto zorganizowane zostaną: nocne podchody, zawody sportowe w terenie, na stadionie lub w hali sportowej (przy złej pogodzie). W wolnej chwili grupa zwiedzi bunkry Wału Pomorskiego i przejedzie ciężarówką do przewozu wojska po okolicznych poligonach. Poziom adrenaliny wzrośnie podczas zjazdów na linach, biegu na orientację oraz marszu z elementami survivalu, a także podczas zajęć strzeleckich. Dzień zakończy się wieczorkiem przy muzyce, ogniskiem lub dyskoteką.

 

Cennik : uczestnictwo w programie pod opieką i nadzorem instruktora : 30 zł / 1 dzień + należność za wypożyczony sprzęt

 

 

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

Pokoje – sprawdź dostępność

  6. Oferty spec.  


Eventy /spotkania integracyjne / przykładowy scenariusz :

 

I dzień

 • radziecki patrol wojskowy przejmuje uczestników na rogatkach miasta, wręcza przepustki

  obowiązujące w czasach kiedy Borne Sulinowo było bazą wojskową. Pilotuje uczestników

  do sztabu gdzie następuje zakwaterowanie.

 • w sztabie oficerowie radzieccy witają uczestników tradycyjnym stakanem wódki i ogórkiem

 • przydział kwater odbywa się w klimacie komisji poborowej do wojska.

 • w scenerii sosnowego lasu, przy ognisku rozpoczyna się biesiada . Biesiadę prowadzi generał – lejtnant. Muzyka, potrawy, cała scenografia wprowadza biesiadników w klimat minionej bezpowrotnie epoki. Biesiadnicy poza jadłem oficerskim na które składa się :

  barszcz Ukraiński, szaszłyk Atamana, karkówka Kniazia, chleb i kiełbaski Ruskie, smalec i ogórcy z Podola, sałata Moskiewska, czaj z żurawiną i piwo, próbują swoich sił na polu minowym, parku linowym i w zawodach strzeleckich. Wódka ukryta jest w pociskach na

  polu minowym. Biesiadnicy z pomocą detektora muszą zlokalizować, wykopać i rozbroić pociski .

 • około godziny 22 biesiada przenosi się do restauracji, tam uczestników wprowadzamy w świat hazardu. Do dyspozycji dajemy Casino z ruletką i krupierem.

II dzień

 •  
  •  
   • po śniadaniu organizujemy wyprawę z GPS po bunkrach i fortyfikacjach wojskowych

   • powrót do bazy i obiad

   • po obiedzie Military Show - pozorowane manewry na byłym wojskowym poligonie z użyciem pojazdów wojskowych i broni pneumatycznej . Manewrom towarzyszą efekty specjalne i pirotechniczne. Jest też jazda ekstremalna Radzieckim pojazdem transportowym w trudnych warunkach wojskowego poligonu.

   • przerwa na posiłek z wojskowej kuchni polowej

III dzień

- po śniadaniu poznajemy byłą bazę wojskową z wody. Spływ kajakowy rzeką Piławą

 

 

 

Uwaga : program można wzbogacić występami rewii tanecznej i fordanserkami


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 520922