`

 

 

Baza turystyczna Atrakcje Na lądzie Arena


  1. Dane kontaktowe  

Arena
Arena
 

Ulica: Sikorskiego 9
 

Kod Pocztowy: 64-920
 

Miasto: Piła

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.arenaart.pl

 

Osoba Kontaktowa: Krzysztof Nowak
Arena
 

Tel.: 673511515
 

Tel. kom.: 505004354
 

  2. Opis  

 

Byk Rodeo - Arena

 

Dodatkowe informacje: To urządzenie zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Urządzenie, z którego można korzystać przez cały rok zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w plenerze. Teraz każdy, mały i duży, może choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kowboj na Dzikim Zachodzie.

Niestety jak wiadomo ujeżdżanie byka to nie jest łatwa sprawa, lecz z nami stanie się przyjemną i bezpieczną zabawą. Nasi pracownicy doskonale znają możliwości urządzenia i dzięki kilku programom sterującym dostosują je stopniem trudności do każdej osoby chętnej "pobrykać" na byku! Byk Rodeo to zabawa dla wielu osób! Podczas gdy jedna osoba stara się ujarzmić byka, obserwatorzy mają równie wielką frajdę oglądając wysiłki śmiałka!

Z naszej strony zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, właściwie przeszkolonych pracowników technicznych, którzy bez przerwy czuwają nad bezpieczną zabawą wszystkich dzieci i dorosłych

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 479245